Кошик
383 відгуків
+380672533154

Мужские,детские,женские носки,бельё,колготки оптом от компании OPT-NESTI

Про нас

Ми раді вітати Вас в нашому оптовому магазині!

Інтернет-магазин OPT-NESTI - сучасний стильний магазин з широким вибором панчішно-шкарпеткових виробів (близько 1000 найменувань) і нижнього чоловічої та дитячої білизни (понад 100 найменувань різних фірм). Майже вся продукція сертифікована і відповідає стандартам України.

За довгі роки нашої роботи розширений портфель брендів. З багатьма провідними представниками підписані контракти, що дозволило позбавитися від посередників, і як наслідок – зробити ціни для Вас більш доступними.

Накопичений досвід в даній області дозволяє організувати роботу на найвищому рівні, результатом чого є хороший і постійно оновлюваний асортимент, який розрахований для всіх вікових груп і соціальних верств населення, і відповідає самим вимогливим смакам покупця.

Асортимент продукції розширюється і оновлюється щотижня, на сайті представлена вибіркова частина моделей. Зателефонуйте нам і дізнайтеся найбільш повну інформацію про наявність, ціни на шкарпетки оптом, умови доставки і співробітництва. Будемо раді Вашому дзвінку і з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.

Працюємо переважно оптом, але якщо Ви бажаєте придбати що-небудь поштучно, зателефонуйте нам, і Ми обов'язково досягнемо компромісу. Лише невелика 50%-ва націнка на замовлення товару вроздріб.

Запрошуємо всіх до співпраці і бажаємо вдалих покупок!